Saku 3, Tallinn (kaart); E-R 10-19, L 10-17  |  E-pood: e-pood@veloplus.ee  55 551 511  |  Kauplus: 56 488 000  |  Töökoda: 56 229 000  CST_Subpage_BIKE_tubes.jpg

Kaubamärgid

http://www.merida-bikes.com

MERIDA alustas tootmist 1972. Tänaseks on MERIDA peamine turg Euroopa. Samas tegutsetakse edukalt kõikidel kontinetidel ja ligi 65. eri riigis. Matts Carbon Team rattal võitis Rita-Gunn Dahle 2004 aasta Ateena olümpiakulla ning kõik maailmameistritiitlid maastikusõidus 2005. Jose Hermida aga Euroopameistri tiitli 2007. Just võitis Euroopa Meistritiitli Maratonis Ralph Näf Merida Multiva Biking võistkonnast. Multivan Merida Biking võistkond on olnud viimastel aastatel edukaim maastikuratta rattavõistkond maailmas. Eestis müüakse MERIDA rattaid alates 2002 hooajast ning selle ajaga on bränd saanud väga populaarseks üle Eesti. Merida ratastel on võitnud Eesti Meistritiitlid Sigvard Kukk ja Martin Loo. Veloplus toetab ka noortesporti ning Merida rattad on väga hinnatud kõikides rattaklubides üle vabariigi. Väga hea hinna ja kvaliteedisuhe ning pidevalt uuenev tehnoloogia on MERIDA´st teinud ühe enimmüüdava rattamargi. Merida filosoofia on energiasäästlik ja keskoonasõbralik tootmine. Kõik MERIDA rattad omavad ISO 9002 kvaliteedi sertifikaati. Olete ootatud rattaid valima.

Veloplus on Merida kaubamärgi maaletooja kogu baltikumis. 

 

http://www.cube.eu

CUBE toodab 90-date aastate algusest kvaliteetseid ja silmatorkavalt hea väljanägemisega jalgrattaid. Kasutusel on parimad materjalid mis võimalik. CUBE rataste juures on kasutusel parim tehnoloogia ja inseneride soov pakkuda parimaid tooteid. Kutsume Sind meie toodetega tutvuma ja proovisõidule.

Veloplus on Cube maaletooja Eestis.

 

http://www.kellys-bicycles.com

Kelly´s rattafirma on loodud MAMA Ltd. poolt, mis kuulub firma Cycle Source gruppi. Kelly´s müüb Euroopa turul 50 000 ratast aastas. See moodustab 10% Cycle Source Grupi kogumüügist. Kelly´s kaubmärk on loodud 1994, kui alustati rataste valmistamisega. Kelly´s peamine turg on Euroopa. Seega mudelivalik sobib hästi ka Eesti tarbijale eelistustega. Kelly´s paneb Sind liikuma!

Veloplus on Kellyse maaletooja Eestis.

 

http://www.time-sport.com

Time toodab professionaalseid jalgratturite tooteid nagu: pedaalid, kingad, rataste esihargid, jalgrataste raamid ja riietust ratturi tarbeks. TIME tooted on alati innovatiivse disainiga ja väga nutikate lahendustega. TIME pedaalidel on revolutsiooniline LIIKUV KLOTS, nii maantee kui ka maastikupedaalidel. Time maanteepedaalid on olnud viimased 10. aastat ühed lemmitooted ratturite seas.

Veloplus on Time maaletooja Eestis.

 

http://www.cycleparts.de

VDO on firma, mis toodab mõõteriistu kogu maailma autotööstusele. VDO on viimase 60 aasta jooksul tootnud mõõteriistu ka jalgratastele. On ütlematagi selge, et VDO rattakompuutritele tulevad kõvasti kasuks autotööstuse tehnilised uuendused. VDO tähendab täpsust. Kõikide tööde puhul rakendatakse kõrgeid kvaliteedistandardeid. Need kehtivad ka VDO rattakompuutrite puhul. VDO pakub valikus kahte erinevat seeriat rattakompuutreid: A mis on mõeldud tavatarbijale ja C seeria näiteks matkajatel, sportlastele, kellel on vajalik lisafunktsioonid.

Veloplus on VDO maaletooja Eestis.

 

http://www.bike.shimano.com

SHIMANO valmistab rattakomponente laiale tarbijaskonnale. Shimano on olnud pidevalt esirinnas, arendades tipptasemel tehnoloogiaid ja tooteid. Valikus on maastikuratta komponendid, maateeratta komponendid kui ka linnaratta komponenid.

Veloplus omab ühte suuremat Shimano laoseisu Eestis.

 

http://www.kmcchain.eu

KMC on maailma suurim jalgratta kettide tootja. ISO 9002 kvaliteedisertifikaat toodetele annab kindlustunde parimast kvaliteedist. KMC X ja SL seeria tooted tagavad sujuva käiguvahetuse ka rasketes tingimustes. KMC erineb ka selle poolest, et pakub kuldset ketti mis näeb välja väga eksklusiivne. Käikudega ratastele pakutakse väga mugavat ja turvalist ketiühenduslukku. Pole vaja kasutada ketikeerajat (ketiühenduse/lahtivõtmise tööriista).

Veloplus on KMC maaletooja Eestis.

 

http://www.sks-germany.com

SKS toodab alates 1932 kvaliteetseid pumpasid ja jalgrattatarvikuid. Oma 250 töötajaga firma toodab Saksamaal, Sundern´is käesoleval ajal modernsel ja täisautomaatsel tootmisliinil ligikaudu 15 miljonit pumpa ja 1,5 miljonit porilauda aastas. Oma suurepärastest ja omanäolistest toodetest omatakse 90%-l patente. SKS tooteid eksporditakse enam kui 100 välisriiki.

Veloplus on üks SKSi maaletoojatest Eestis.

 

http://www.fizik.com

Fi'zi:k võttis 1996.a. ülesandeks pakkuda parima disaini ja sõiduomadusi tänapäeva sadulamaailmas, pidades silmas mugavust sadulas istumisest, kerget kaalu ja olla #1 omal alal. Kergekaalulised Fi'zi:k sadulad on disainitud Californias ja valmistatud käsitööna Itaalias Selle Royal tehases. Fi'zi:k toodab sadulaid erinevatele jalgrattatüüpidele: maanteesõit, mägiratas, mäestlaskumine (Down Hill). Spetsiaalselt pakutakse ka sadulaid naistele ja neile kes kunagi on treeninud palju kuid nüüd sõidetakse rattaga vähem kuid ei soovita laia sadulat vaid natuke pehmemat kuid sama disainiga kui päris võistlussadulad siis neile on Comfort Performance (CP) mudelid. Vahe tippsportlase ja CP sportlasel on 30 000 või 3000 km aastas. 7 erineva sadulamudeli (Aliante, Pave, Poggio, Dolomiti, Chrono, Nisene, Atlas, Vitesse) disainis kasutatakse kubemepiirkonnas uut Y-kujuga Twin Tech Gel pehmendust parema verevarustuse eesmärgil reite ja istmiku piirkonnas. Samuti kasutatakse sadulate valmistamisel carbon , titaan jt ülikerged materjale. Chrono sadul pikema sadularaamiga on valmistatud triatlonistidele ja temposõitjatele, sest nende sõiduasend nõuab lühemat vahet jutrauaga. Poggio on uus maanteesadul. See on ülihea valik proffessionaalile. Fi'zi:k sadulate disain koos käesoleva uuenenud mudelivalikuga eristub selgelt teistest sadulatootjatest.

Veloplus on Fizik maaletooja Eestis.

 

http://www.maxxis.com

Maxxis International sihiks on jätkuvalt toota parimad rehve kõikidele sõidukitele ja jalgratastele. Enam kui 30 aastat tootmise kogemust ja arendamist koos disainerite ja ratturitega on välja arnedanud uued tehnoloogiad. Kõik tooted on läbinud testkatsed. Pidevalt käib koostöö ka mitmete erinevate tehnikaspordialade tegijatega. Popolaarseimad rehvid maastikusõiduks on Aspen, Ikon ja Rekon Race. Maanteel on väga populaarne eriti vastupidav treeningrehv Re-Fuse. BMX ratasteke on popimad mudelid DTH ja Torch. Valid Maxxis rehvid, võidad kaalus, rahas ja rahulolus.

Veloplus on Maxxis  jalgrattarehvide maaletooja Eestis.

 

http://www.csttires.com

CST rehvid on soodsad ja usaldusväärsed igapäevaseks kasutamiseks. Valikus rehvid nii kõige pisamete ratturite sõiduvahenditele kui ka kõikidele suurtele. 

Veloplus  CST jalgrattarehvide maaletooja Eestis.

 

http://www.thule.com

Thule kaubamärk on loodud 1942.a. Esimene katuseraam sai toodetud umbes 20 aastat hiljem. Tänaseks on Thule kaubamärgist saanud rahvusvaheline firma omades esindusi 40 riigis. Thule kaubamärk kuuluv Rootsi tööstusinvesteerijale EQT. Thule arendab, toodab ja turustab autoraame kes soovivad oma autol transportida kõiksugu lisavarustusi turvaliselt , mugavalt ja nauditavalt. Tootevalikusse kuuluvad katuseraamid, boksid ja lisaraamid transportimisks rattaid, suuski, lumelaudu, kanuusid, surfilaudu jne. Peamine tehas asub Rootsis, Hillerstorpis kuid toodetakse ka mujal Euroopas , USA-s ja Jaapanis. Thule on juhtiv autode katuseraamide tootja maailmas. Thule missiooniks on ka täna nagu 40 aastat tagasi: pakkuda oma klientidele võimalust transportida asju turvaliselt, mugavalt ja nauditavalt.

 

http://www.lizardskins.com

LIZARD SKINS tooteid tuntakse peamiselt kui jalgratastele raamikaitsmeid tootva firmana, kuid tootevalikus on ka palju teisi erinevaid kaitsmeid (põlv, säär, küünarnukk) ja käepidemeid. Eriti hea valik on pakkuda BMX ratturitele. Lisard Skins tooted on tõeliselt head, hästi läbimõeldud, kvaliteetsed ja nägusad.

 

http://www.polarestonia.ee/ee/

Polar on maailma tuntuim südame löögisageduse mõõturite tootja ja teerajaja sellel alal. Polar pakub tooteid erinevate spordi- ja vabaaja harrastuste jaoks.

 

http://www.parktool.com

PARK TOOL on USA firma, kus valmistatakse juba üle 30 aasta erinevaid tööriistu rattatöökodadele. Park Tool tööriistadega töö lihtsalt sujub.

 

Soodsad jalgrattad, hea hind, jalgratta kummid, Merida, Cube, laste jalgrattad, odavad jalgrattad, võidusõidu rattad, ratta varuosad, suusad, suusahooldus, ketid, juhtraud, päikseprillid, suusaklambrid, suusaklamber, sport, jalgratas, tervis, jooksud, võistlusjooksud, rent, kehahooldus, lisavarustus, hooldusvahend, spordisöök, rulluisud, rulad, tõukerattad, treeninguseadmed, soodustooted, kasutatud tooted, carbon, rumm, abiks rattaostjale, abiks suusaostjale, spordiriietus, spordikell, treeningvahend, talvekaubad, maasik, maantee, tänav, laste, juunior, naiste, BMX, Dirt, Suusad murmaa, suusakepid, suusasidemed, suusasaapad, mütsid, kindad, suusariided, sokid, aksessuaarid, suusamäärded, suusahooldusvahendid, riided vabaaeg, maastikurattad, maanteerattad, lasterattad, tänavaratas, hübriidratas, BMX, FR, DH, jalgrttad, kotid, lastetoolid, lukud, spidomeetrid, pakiraamid, korvid, porikaitsmed, pudelid, veekotid, pudelikorvid, pumbad, tuled, seisutugi, seisutoed, rattahoidjad, pulsikellad, spodomeetrite lisavarustus, pulsikellade lisavarustus, sammulugeja, raamid ja nende osad, amordid, esihargid, vändad, hammasrattad, kassettid, tirrid, lenksupikendused, lenksud, sarved, triatlon lenks, kaelakausid, keskjooks, keskjooksud, ketid, kodarad, käepidemed, lenksupael, käiguvahetused, kuullaagrid, toiteallikad, patareid, pedaalid, pidurid, pöiad, rummud, sadulad, sadulapostid, trossid, kõrid, amordi varuosad, tööriistad, õlid, kiivrid, prillid, aluspesu, cube riided, merida riided.