Saku 3, Tallinn (kaart); E-R 10-19, L 10-17  |  E-pood: e-pood@veloplus.ee  55 551 511  |  Kauplus: 56 488 000  |  Töökoda: 56 229 000  Sponser Oat Pack batoon 60 g, makadaamia

3.10 EUR
 • Kirjeldus:
  Sponser Oat Pack - kontsentreeritud energia kaerast. Maitsvad kaerahelbed koos röstitud makadaamia pähklite ja maamandlite, banaani või shokolaadiga annavad vajaliku energia. Sobib kui maitsev suupiste tööpäeval, rattatuuril, jalutuskäigul või matkal.

  Kaerahelbed on rikkad küllastamata toidufiibritest (beetaglukaanid), mis tagavad pikaajalise energiavoo. Seetõttu jääb vere glükoosi tase ühtlaseks pikaks ajaks ja ei teki energia defitsiiti.

  Maamandel, mis kasvab enamjaolt Hispaanias, Valencia piirkonnas, on rikas küllastamatutest rasvhapetest ja sisaldab rasvlahustuvaid vitamiine(A, D,E, K), ka mitmeid mineraalaineid nagu kaltsium ja kaalium.

  Eelised:

  Ühtlane ja pidev energia vabanemine tänu laiale suhkrute spektrile.
  Väga maitsev tänu esmaklassilistele koostisainetele.
  100% naturaalne, käsitsi tehtud.
  Kasutamine: Ideaalne jõuduandev suupiste tööl, puhkeajal ja sportimiseks. Sobib ka lastele.

  Koostisained:
  makadaamia-maamandel: Kaerahelbed 40%, glükoosisiirup, invertsuhkur, pralineemass (suhkur, metsapähkel, kõvendatud toidurasv, kakaomass, sojahu, emulgaator: letsitiin), makadaamia pähklid 12%, maamandlid 4%, taime margariin, sidrunimahl, sool.
   
 • Saadavus: Pole saadaval
 • Tootekood: 80-375

Sarnased tooted

Nutrend Voltage Energy batoon 65 g, eksootilised viljad
pilt
1.80 EUR
Energiabatoon Sponser Oat Pack Outdoor Snack karamelliga 50g
pilt
1.70 EUR
Energiabatoon Sponser Cereal Energy 40g, maasikas
pilt
1.50 EUR