Saku 3, Tallinn (kaart); E-R 10-19, L 10-17  |  info@veloplus.ee  |  Kauplus: 56 488 000  |  Töökoda: 56 229 000  |  E-pood: 55 551 511Suusasaapad Fischer RC WS vabatehnika naised 40

179.00 EUR
 • Kirjeldus:
  RC3 Skate pakub olulist jõudlust koos kogu päeva kestvate mugavusfunktsioonidega. Uued uisutajad hindavad Easy Entry Loops´i ja toetavat pahkluu mansetti. Hingav Triple-F membraan hoiab niiskuse väljas ja lisab mugavust.

  Comfort Guard - Ülimalt kerge ja vetthülgav isolatsioon täiendavaks termiliseks kaitseks jala esi- ja varbaosas.

  Easy Entry aasad - Tänu otstarbekatele jalgapanekuaasadele ja laiade avaustega ehitusele on saapaid mugav jalga panna ja jalast ära võtta.

  Fischer kiirlukk - Uus ja revolutsiooniline minimaalse suuruse ja kaaluga kiirlukustus. Lihtsalt tõmba paelad pingule ja ongi kõik! Süsteem on ohutu ja usaldusväärne.

  Hinged Polymer mansett - Ergonoomiline vormitud mansett erakordseks külgpidavuseks koos suurepärase ette- ja tahasuunalise liikumisvabadusega. Kerge reguleerimine tänu takjakinnitusele. Saapa kalde reguleerimise ja EVA-polstri olemasolu sõltub mudelist.

  Injected Exterior Heel Cap - Hea kanna fikseerimine ja robustne kaitse ühes elemendis: väline kannatugevdus veelgi paremaks jõuülekandeks.

  Paelte kate - Paelakatted pakuvad lisakaitset lume ja märgade olude eest ning hoiavad jala mugavalt soojas.

  Sport Fit Concept - Õige istuvus kõikidele vajadustele. Kas tegemist on naisejala kujuga mugavuseks või võistlusversiooniga või noortele suusatajatele mõeldud variandiga või vastava liistuga universaalsetele sõitjatele või ka otsest jõuülekannet vajavate võidusõitjate jalaga: Boot Fit Concept-il spetsiaalsete liistudega on selleks vastus sõltumata jala morfoloogiast või vajadustest eri kasutusgruppides.

  Thermo Fit - Erakordse isolatsiooniga termovormitav vahtpehmendus - sobib ideaalselt igale jalale.

  Triple F membraan - Tänu spetsiaalsele membraanile on saapa sisetingimused täiuslikud - keskkond on kuiv, soe ja hingav.

  Velcro rihm - Kinnituselement mansettide ja jalaselja rihmade jaoks, lihtne käsitleda ja reguleerida.
   
 • Saadavus: Kaupluses
 • Tootekood: S16419-40
 • Kasulikud failid:
  Fischer murdamaa saabaste suurustabel
 • Tooteinfo: www.fischersports.com

Sarnased tooted

Väliskumm MITAS Cityhopper 52-622 (28x2.0)
No photo
17.90 EUR
Lühikesed püksid Cube Blackline WLS Bib M
pilt
53.97 EUR
Lühikesed püksid Cube Blackline WLS Cycle XL
pilt
55.95 EUR