Saku 3, Tallinn (kaart); E-R 10-19, L 10-17  |  info@veloplus.ee  |  Kauplus: 56 488 000  |  Töökoda: 56 229 000  |  E-pood: 55 551 511
Taastusjook Nutrend Regener 450g red fresh

16.07 EUR
18.90 EUR
Säästad: 2.83 EUR (15%)
 • Kirjeldus:
  Regener on pulbriline kontsentraat suhkruasendajatega.
  Üksikute toimeainete kombinatsioon ja vahekord koos vitamiinide, mineraalide ning liht- ja liitsahhariididega (OPTIMAL CARBOCOMPLEX) aitavad kaasa organismi energiaallikate kiirele taastumisele. Ühtlasi toimib Regener esmaabina lihasmassi degradeerumis- ja hävimisprotsesside kõrvaldamisel, mis tekivad iga füüsilise pingutuse juures. Kindlustab taastumisprotsesside maksimaalselt kiire käivitumise ja organismi ülemineku anaboolsesse faasi.
  Koostis: BCAA, L-glutamiin, L-arginiin, L-karnitiin, vitamiinid,
  mineraalid, Ginkgo Biloba, antioksüdandid

  Pakend: 450 g
  Maitsed: punane apelsin, õun
  On mõeldud: maksimaalselt kiire taastumise käivitamiseks; treeningtsüklite intensiivsuse tõstmiseks; kiire abivahendina füüsilise kurnatuse seisundis pingutuse järel; energiaallikate (lihas- ja maksaglükogeeni) täiendamiseks pingutuse järel; organismi tasakaalustamiseks; organismi stressiseisundi kiireks ületamiseks pingutuse järel ja detoksikatsiooni kiirendamiseks.

  Kasutamine: Kasutage kohe füüsilise koormuse järel 75 g (valmistatud vastavalt soovitatavale lahustamisele) = 450 ml jooki. Jooge väikestes annustes 10-20 minuti jooksul.
  Tarbimise käigus on sobiv juua määratud annustega vaheldumisi gaseerimata vett või hüpotoonilist jooki, et täiendada vedelikuvarusid, mille järele on pingutuse järele suurenenud vajadus. Kasutage toodet maksimaalselt kord päevas.
  Tähelepanu! Tootes võivad esineda lahustumatud osakesed. See on toote loomulik omadus ega tähenda selle riknemist.

  Sisaldab suhkruasendajaid. Sisaldab fenüülalaniini allikat. Ei sobi fenüülketonuuriat põdevatele isikutele. Ei sisalda dopingulaadseid aineid.
  Ei ole mõeldud lastele, rasedatele ega imetavatele naistele. Hoidke väljaspool laste käeulatust!
   
 • Saadavus: Kaupluses
 • Tootekood: 31-104

Sarnased tooted

Taastusjook Sponser Recovery Shake 900g shokolaad
pilt
31.50 EUR
Taastusjook Nutrend Regener 450g red fresh
pilt
16.07 EUR
Taastusjook Sponser Recovery Shake 900g vanille
pilt
31.50 EUR